Walking Hiking

Links

Ierlands Weersverwachting: Met Eireann: www.met.ie

Toerisme

Wicklow vakantie : www.wicklow.ie/tourism

Wicklow County Enterprise Board : www.wicklowceb.ie

Lake District Toeristische Gids: geschikt voor alle toeristische en vakantiegangers. Uit een hotel aan het meer of wandelen in het hele district we kunnen helpen. http://www.lakedistricttouristguide.com/

REIZEN

Budget Car Rental Ierland:  www.budget.ie

Dublin Bus : www.buseireann.ie

Irish Ferries : www.irishferries.com

St. Kevin’s Bus Service : www.glendaloughbus.com

Aer Lingus : www.aerlingus.com

Ryanair : www.ryanair.com

Irish Rail : www.irishrail.ie

Ga Ierland: Accommodatie, activiteiten en speciale aanbiedingen: www.goireland.com

Outdoor Links

Voor alle wandelen gerelateerde informatie check: http://www.bestwalks.com

Celtic Ways: http://www.celticways.com
dagtochten van oude legendes en pelgrim manieren, en aangepaste reizen naar afkomst, muziek en literatuur te traceren

World Wide Reisinformatie: http://www.tourist5.com

Wegwijzer is een on line retailer van kaarten en lopen boeken: http://www.guidepost.uk.com

Voor al uw informatie over Wicklow: http://www.wicklow.com

Clare Tour: http://www.tourclare.com

Bray Kinderwagens wandelclub http://www.braystrollers.com

Adventure directory en informatie op het web: http://www.directoryadventure.com/

Loch Lomond Wandelingen en Walking Holidays UK Beschrijving: Wandelen, wandelen, lopen routes en feestdagen in Loch Lomond UK: http://www.walksandpeaks.bedsearcher.co.uk

WalkingAndHiking bevat meer dan 50 artikelen allemaal geschreven door ons team van experts en we voegen ongeveer 10 nieuwe artikelen per maand.
http://www.walkingandhiking.co.uk/

Outdoor activiteiten en avonturen in Wales; Berg Wandelen, Gorge Wandelen, Survival Skills Hen Activity Weekends, Stag Activity Weekends en nog veel meer: http://www.quest-adventures.co.uk

Irish Web Directory Find It Ireland.com

Alles Ierland Over Ierland om te werken in Ierland http://irelandhq.com/aboutireland/index.php

Wicklow Mountains National Park: http://www.wicklownationalpark.ie

The Ryder Cup in Ireland: http://www.rydercupregion.com.

Wandelen in Ierland: http://www.ierland.plein.nl/links/

Cicerone publiceren bekroonde wandelen en trekking gids: http://www.cicerone.co.uk
Neem je camera. Glendalough, een plek zo dicht bij een hoofdstad het landschap is enorm
http://www.walkinginireland.org/glendalough/

Gelegen aan de westelijke uiteinde van de Slieve League (Sliabh Liag) schiereiland in het zuid-westen van County Donegal, ligt de prachtig afgelegen parochie van Glencolmcille (Gleann Cholm Cille / Glencolumbkille).http://www.ionadsiul.ie/

Shannon Development, de regionale economische ontwikkeling agentschap voor Shannon streek van Ierland: http://www.shannonregiontrails.ie

Outdoor Sport en Vermaak concentreren op niet-competitieve buitensporten: www.outdoor-sport-leisure.net

Activiteit en wandelvakanties in Frankrijk. France Outdoors biedt activiteit in Frankrijk, in de regio Provence Alpen: http://www.franceoutdoors.com

Study English in Ireland: http://www.study-english-in-ireland.com

Accommodatie

The Glendalough Hotel: http://www.glendaloughhotel.com/

Heritage Hotel Killenard: http://www.theheritagehotelatkillenard.ie/

Willow House Dublin:  http://www.willowhousedublin.com/

Hunters Hotel, Hotel van het Jaar 2005 : www.hunters.ie

De Spa in Aghadoe Heights Hotel Killarney Ierland, luxe Aveda Concept: http://www.thespakillarney.com

Killarney Plaza & Spa: http://www.killarneyplaza.com

Kilkenny Ormonde Hotel: http://www.kilkennyormonde.com/

Zetland Country House Hotel: http://www.zetland.com/

Atlantic Coast Hotel Westport : http://www.atlanticcoasthotel.com/

Manor House & Country House Hotels: http://www.cmvhotels.com

Woodenbridge Hotel in the Vale of Avoca Co. Wicklow: http://www.woodenbridgehotel.com/

Royal Marine Hotel, Marine Road, Dun Laoghaire, Co. Dublin: http://www.royalmarine.ie

Carlton Red Castle Hotel, Moyville, Co. Donegal: http://www.carltonredcastle.ie/

Mount Errigal Hotel, Ballyraine, Letterkenny, Co. Donegal: www.mounterrigal.com

Countess House B&B, Killarney, Co. Kerry: http://www.countesshousekillarney.com

Clew Bay Hotel Westport, mooie familie-etablissement eigendom in het hart van Mayo: www.clewbayhotel.com

The Wicklow Heather, Restaurant and Guesthouse, Laragh, Co Wicklow: www.thewicklowheather.com

Hotel Killarney Kerry – Holiday Inn Killarney: www.holidayinnkillarney.com  

5 star hotels Ireland – Aghadoe Heights Hotel: http://www.aghadoeheights.com/

  

Vakantie

Eaglewood Lodge; Een luxe blokhut, gelegen in de majestueuze Partry en Maumtrasna bergen. http://eaglewoodlodge.com/

PLAATSEN OM TE BEZOEKEN

Guinness Storehouse:
Gelegen in het St. James’s Gate Brewery, de Guinness
Storehouse is Ierland’s nummer 1 internationale toeristische attractie! http://www.guinness-storehouse.com

Leer Franse taal en Gastronomie in Bordeaux Udy Frans in France:http://www.bls-frenchcourses.com/course-culture-gastro-GB.html

Hidden Dublin Walks: http://www.hiddendublinwalks.com

OUTDOOR MATERIAAL

Outdoor Evolution is een outdoor uitrusting en kleding op te slaan en natuurlijk provider gevestigd in Blessington Co.Wicklow: www.outdoorevolution.ie

aanbevolen lectuur

Adrian Hendroff Onderzoekt van Ierland: http://www.adrianhendroff.com/